Máťuš Miloš

Poslanec

Volebný obvod: Rača
Počet hlasov: 2126
Telefón: 0905 202 818
E-mail: matus@vinomatus.sk

Účasť na zasadnutiach

2021
02.11.2021 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
12.10.2021 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva - neprítomný
28.09.2021 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
07.09.2021 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva - neprítomný
29.06.2021 - Miestne zastupiteľstvo - ospravedlnený
25.05.2021 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
04.05.2021 - Miestne zastupiteľstvo - ospravedlnený
30.03.2021 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
09.02.2021 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
2020
15.12.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
29.09.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
14.07.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
30.06.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
12.05.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
31.03.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
11.02.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
29.01.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
21.01.2020 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
2019
10.12.2019 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
20.11.2019 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
05.11.2019 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
17.09.2019 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
27.08.2019 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva - prítomný
18.06.2019 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
14.05.2019 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva - ospravedlnený
26.03.2019 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
06.03.2019 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva - prítomný
19.02.2019 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
05.02.2019 - Miestne zastupiteľstvo - ospravedlnený
29.01.2019 - Miestne zastupiteľstvo - ospravedlnený
14.01.2019 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva - ospravedlnený
2018
10.12.2018 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
23.10.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
18.09.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
26.06.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
15.05.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
03.04.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
20.02.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
2017
12.12.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
03.10.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
04.07.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
23.05.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
11.04.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
28.02.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
2016
13.12.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
25.10.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
10.10.2016 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva (2014 - 2018) - prítomný
28.09.2016 - Komisia životného prostredia, výstavby, územného plánu a dopravy (2014 - 2018) - prítomný
26.09.2016 - Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva (2014 - 2018) - neprítomný
20.09.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
28.06.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
17.05.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
19.04.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
05.04.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
08.03.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
16.02.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
2015
15.12.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
27.10.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
22.09.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
23.06.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
12.05.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
31.03.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
10.02.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
2014
10.12.2014 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný