Rybanič Filip

Poslanec

Kandidoval(a) za: SPOLU - občianska demokracia, ZA ĽUDÍ, Kresťanskodemokratické hnutie, Demokratická strana (člen Demokratickej strany)
Volebný obvod: Rača
Počet hlasov: 1364
Telefón: 0904 704 833
E-mail: frybanic@gmail.com

Účasť na zasadnutiach

2024
06.02.2024 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
22.01.2024 - Komisia finančná a majetková - prítomný
16.01.2024 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
2023
12.12.2023 - Miestne zastupiteľstvo - ospravedlnený
27.11.2023 - Komisia finančná a majetková - ospravedlnený
07.11.2023 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
23.10.2023 - Komisia finančná a majetková - prítomný
26.09.2023 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
11.09.2023 - Komisia finančná a majetková - ospravedlnený
27.06.2023 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
12.06.2023 - Komisia finančná a majetková - ospravedlnený
09.05.2023 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
24.04.2023 - Komisia finančná a majetková - ospravedlnený
28.03.2023 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
13.03.2023 - Komisia finančná a majetková - prítomný
14.02.2023 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
30.01.2023 - Komisia finančná a majetková - prítomný
17.01.2023 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
2022
15.12.2022 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
05.12.2022 - Komisia finančná a majetková - prítomný
15.11.2022 - Miestne zastupiteľstvo - prítomný
2019
18.06.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
09.05.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
26.03.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
11.03.2019 - Komisia finančná a majetková (2018 - 2022) - neprítomný
19.02.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
05.02.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
29.01.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
17.01.2019 - Komisia finančná a majetková (2018 - 2022) - ospravedlnený
2018
10.12.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný